Rezerwacja terminu

Anti-age Lakshmi

Zabieg dla cery dojrzałej, z utratą jędrności i elastyczności, matowej, pozbawionej blasku, ze zmarszczkami mimicznymi.

Szczegóły Oferty

Czy masz drobne zmarszczki i zmarszczki mimiczne? Czy masz drobne zmarszczki wokół ust? Czy Twoja skóra nie jest tak jasna, jak była? Czy jest często matowa i zmęczona? Czy źle reaguje na zmiany temperatury? Czy Twoja twarz utraciła jędrność? Czy Twoja skóra utraciła elastyczność? Czy jest zwiotczała? Czy jest cienka, odwodniona i sucha?

SEKRET: Linia przeciw objawom starzenia Lakshmi ANTIAGE jest wyjątkowym programem zabiegów, który zwalcza starzenie skóry: dostarcza skórze totalnej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, utrzymując jej integralność i pierwotne zasoby. Hamuje wczesne degradację elastyny i intensywnie stymuluje syntezę kolagenu i zdolności skóry do samoodbudowy. Ta linia produktów w widoczny sposób poprawia odcień, spójność i jędrność skóry. Zawiera silne składniki aktywne, takie jak liposomy, zapachowe olejki eteryczne i wyciągi roślinne o wyjątkowych właściwościach rewitalizujących, takie jak pigwica właściwa (Manilkara), żagwica listkowata (Maitake), karob (Ceratonia Siliqua), doględka mocna (Grindella), aktywny składnik morskiego pochodzenia Venuceane i polifenole z winogron, wzbogacone o esencje z onyksu, korala, opalu, topazu, diamentu, szmaragdu, rubina i złota, uzyskiwane metodą, której korzenie tkwią w tysiącletniej mądrości Ajurwedy.

REZULTATY: Działanie wypełniające i nadające kształt przywraca kontur twarzy. Skóra jest prawidłowo i głęboko nawilżona i stopniowo odbudowana. Skóra staje się promienna i wygląda widocznie młodziej. Wydaje się być zrewitalizowana, odświeżona i wzmocniona z widoczną redukcją oznak zmęczenia i utraty barwy. Wyjątkowy program zabiegów przeciwko starzeniu się skóry, z silnymi naturalnymi składnikami aktywnymi, czystymi olejkami eterycznymi i wyciągami z roślin najnowszej generacji, które stymulują zdolność skóry do regenerowania się. Przywraca skórze kontury. Skóra jest prawidłowo i głęboko nawilżona i stopniowo odbudowana. Zrewitalizowana, świeższa i jędrniejsza skóra dla jaśniejszego i widocznie młodszego wyglądu twarzy.

LINIA SZCZEGÓLNIE DO OKOLIC OCZU

Zabiegi na okolice oczu, aby zwalczać cienie i worki pod oczami oraz zmarszczki.

LINIA SZCZEGÓLNIE DLA INTENSYWNIE LIFTINGUJĄCEGO EFEKTU

Nadzwyczajnie intensywny zabieg, którego codzienne i stałe stosowanie przywraca kontury twarzy i w widoczny sposób zmniejsza oznaki starzenia, znacznie redukując niewielkie i bardziej zarysowane zmarszczki po kilku tygodniach stosowania. Zalecamy połączone stosowanie z kremami przeciw objawom starzenia ANTIAGE.

LINIA SZCZEGÓLNIE W CELU ZAPOBIEGANIA PRZEBARWIENIOM NA TWARZY

Wspaniale jasna skóra. Ciemne plamy są widocznie zredukowane. Wygląd skóry poprawia się z dnia na dzień, aż do uzyskania jasnej i jednolitej cery. 

Kontakt

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna

Numer konta

ING Bank Śląski SA 07 1050 1214 1000 0090 9590 6583

Adres

ul. Poleska 6
40-733 Katowice

Umów się na zabieg

Social Media

Fb     Yt     In     Ig

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chciałbyś zapytać o wolne terminu? Zapraszamy do kontaktu.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.