Rezerwacja terminu
Produkt krem Miracolous Instant Beauty

Cudowny krem Miracolous

Zmarszczki, worki i cienie pod oczami, zmęczony wygląd twarzy – to wszystko skutecznie ogranicza nasz płynący z wnętrza blask. Blask, który czyni nas pięknymi i szczęśliwymi. Dla większości z nas uniknięcie zmęczonego wyglądu jest jednak bardzo trudne – tempo życia, ciągła praca i ambicje sprawiają, że najzwyczajniej w świecie nie mamy czasu ani siły, aby w odpowiedni sposób zadbać o siebie i swój balans. Jednak istnieje na to sposób – w pełni naturalny, harmonijny, bezpieczny i efektywny. Poznajcie najnowsze dzieło marki Lakshmi – cudowny krem Miraculous.

Arcydzieło natury

Wiele już pisaliśmy o zaletach produktów i zabiegów Lakshmi. Wspominaliśmy o ich zgodności z tysiącletnią mądrością Ajurwedy, o całej filozofii życia i absolutnym poszanowaniu przyrody. Jednak również ważne jest to, że te naturalne produkty są wyjątkowymi dziełami, które wynikają z potężnej wiedzy i bardzo niestandardowych, skrupulatnych metod produkcji. Krem Miracolous należący do linii Anti Age i NETRA jest tego najlepszym przykładem. Prace nad jego złożonym składem trwały aż 1,5 roku, przynosząc zniewalający efekt. Miracolous ma efekty podobne do botoksu, działając jednak w zupełnie naturalny sposób. Jak to możliwe?

Kompleksowe działanie

Krem Miracolous Instant Beauty to niepowtarzalne połączenie składników takich jak minerały (np. magnez), drenaż synergii lukrecji, ostropest plamisty, kasztanowiec czy rozjaśniająca mieszanka pomarańczy oraz roślinne olejki arganowe. Każdy z nich ma niebagatelne znaczenie dla naszej skóry i bardzo duży wpływ na jej wygląd. Ta misterna receptura to prawdziwe arcydzieło naturalnej kosmetyki, które przynosi natychmiastowe efekty w postaci zwalczania zatrzymywania wody w organizmie, poprawy krążenia, utwardzenia struktury skóry, zmniejszenia złogów limfy i łoju, a przez to szybkiej redukcji zmarszczek mimicznych, worków i cieni pod oczami. Dodatkowo krem ma silne właściwości liftingujące i tonizujące. Jest przeznaczony dla skóry nawilżonej i odżywionej, nie przyniesie efektu skórze cienkiej i suchej.

Szczerość i naturalność

Lakshmi oznacza pieczołowitość, szczerość, autentyczność i naturalność. Piękna nie można oszukać sztucznością czy doraźnymi środkami. Trzeba je dogłębnie poznać, wsłuchać się w jego potrzeby i zaspokoić je w pełnej harmonii z naturą. Krem Miracolous Instant Beauty jest dla naszej skóry jak esencja młodości i witalności jak nagły impuls świeżości lub pobudzające tchnienie nowej energii. Wystarczy aplikować go raz dziennie, żeby spod warstwy zmęczenia, codziennych trosk i problemów wydobyć swoje prawdziwe, pełne blasku oblicze.

Nie można cofnąć czasu. Nie jest jednak prawdą, że czas jest przeciwnikiem naszego piękna – jest wręcz przeciwnie. Lakshmi uczy nas, że przy odpowiedniej pielęgnacji i zachowaniu życiowej równowagi, czas przynosi nam wyjątkowe cechy i atrybuty piękności, które należy szanować. Krem Miracolous Instant Beauty służy wyłącznie temu, by pomóc nam wydobyć je spod oznak intensywnego, pełnego wyzwań życia. Jego efekty są zewnętrzne, lecz jego działanie ma wpływ na wszystkie nasze sfery – i na tym polega jego naturalna magia.