Rezerwacja terminu
Lalshmi Boginii

LAKSHMI – WIĘCEJ NIŻ BOGINI

TO HINDUSKA BOGINII

Hinduskie wierzenia mówią, że bogini Lakshmi narodziła się w trakcie tworzenia całego wszechświata, unosząc się nad rozchylonymi płatkami lotosu i zachwycając bogów swoim pięknem i urodą. Inna wersja tej historii mówi, że Lakshmi wyłoniła się z lotosem w dłoni z piany mistycznego oceanu mleka. Uroda Lakshmi onieśmieliła i uwiodła największego z bogów, Wisznu. Została jego żoną i stała się Śakti, czyli żeńską siłą Wisznu, a także pośredniczką między nim, a jego wyznawcami. Jest przedstawiana jako bardzo piękna i urodziwa młoda kobieta z czteroma rękami. Siedząca lub stojąca na kwiecie lotosu, trzyma dwie ręce skierowane ku górze  – symbol dążenie do samopoznania, wyzwolenia, moralnego i etycznego życia. Dwie skierowane ku dołowi oznaczają dążenie do bogactwo materialnego i szczęśliwego życia wypełnionego miłością, obfitością i wszelkim urodzajem na Ziemi. Skromna, cierpliwa, wybaczająca, nieśmiała, utalentowana, rosnąca i kochająca jest personifikacją życia i dobrobytu.

TO STYL ŻYCIA

Lakshmi oznacza w swobodnym tłumaczeniu “poznać i zrozumieć swój cel”. I to w dużej mierze oddaje sens filozofii, jaką przedstawiam marka Lakshmi. To sposób pozwalający na pełniejsze, doskonalsze i szczęśliwsze życie. Zrozumieć siebie oznacza umieć wsłuchać się w swoje własne potrzeby, umieć zdystansować się od wielu spraw i spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Obecny styl życia oddala nas od natury, harmonii i spokoju. Narzuca zachowania i nawyki niezgodne z naszym wnętrzem, osobowością, naturą.  Filozofia LAKSHMI pozwala nam rozpoznać to, co jest dla nas dobre i pożyteczne a co szkodliwe i niewskazane. Otwiera nas na wewnętrzny rozwój, pomaga odzyskać wewnętrzny balans, który przejawia się widoczną poprawą samopoczucia i wyglądu. Lakshmi to nie tylko kosmetyki i zabiegi. To cały nurt myślowy, styl życia osób świadomych otaczającego ich świata i własnego wnętrza.

TO EKOLOGIA  – TROSKA O PLANETĘ ZIEMIĘ ORAZ LUDZI

Jeśli nadal jesteś ze mną, to dobry znak. Dobry dla mnie, bo czytasz to co piszę i dobry dla ciebie, bo prawdopodobnie rośnie w Tobie chęć do zmian i odkrywania swojego piękna. Widzisz, tak się składa, że Wszechświat jest sprytny i nic mu nie umyka. Prawo dawania i brania prędzej czy później zbiera zasiane plony. O tym, że Lakshmi troszczy się o Ludzi i Planetę pisałam ostatnio. Może warto jeszcze dodać kilka słów, aby Was przekonać do tego, że warto zwrócić uwagę na to czego używamy do codziennej pielęgnacji?

  • NASZE OPAKOWANIE JEST WOLNE OD PCV

Opakowania kosmetyków Lakshmi nie zawierają PVC (polichlorku winylu). Lakshmi wybiera stosowanie surowców takich jak szkło lub plastik nadający się  do i pochodzący z recyklingu. Papier używany w Lakshmi ma certyfikat FSC i pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z rygorystycznymi normami środowiskowymi, społecznymi i ekonomicznymi.

  • KOSMETYKI W HARMONII Z NATURĄ

Po bardzo rygorystycznych kontrolach kosmetyki Lakshmi otrzymały certyfikat ekoorganiczny AIAB (Włoskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Ekologicznego). AIAB który poświadcza, że ​​zdrowie ludzi i środowiska jest zagwarantowane poprzez użycie surowców naturalnego pochodzenia, przy ciągłej dbałości i trosce o ochronę środowiska i zminimalizowanie szkodliwego wpływu na środowisko.

Stres współczesnego życia, zanieczyszczenie środowiska, stosowanie zbyt agresywnych kosmetyków to najczęstsze przyczyny starzenia się skóry i problemów zdrowotnych. Z tego powodu Lakshmi dostarcza wyłącznie naturalne, roślinne, zdrowe, bezpieczne, niezawodne i skuteczne produkty.

  • PODSTAWOWE ZASADY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Naturalne kosmetyki Lakshmi są czyste i maja silne właściwości regenerujące: utrzymują świeżość i witalność skóry, wpływają na zdrowie, urodę oraz emocje człowieka.

Wykonane są z surowców dostarczanych przez laboratorium Matki Natury: ziół, nasion, kwiatów, owoców, olejów oraz produktów pszczelarskich. Nasze produkty są bardzo bogate we wszystkie najcenniejsze substancje oferowane przez naturę, takie jak: masło shea, aloes, jojoba, sezam, wąkrota azjatycka, róża, mirra i olejki eteryczne.

https://lakshmi.com.pl/

Mnie osobiście urzekły, wielu z Was też i cieszy mnie to bardzo!
Pozdrawiam serdecznie.
Anna Nocoń.