Rezerwacja terminu

Aromaterapeutyczny Masaż Twarzy

Odprężenie ciała i umysłu, redukcja napięć psychofizycznych, rozluźnienie napiętych mięśni, aromaterapeutyczne działanie

Szczegóły Oferty

Aromaterapia i dotyk to harmonia i relaks, zmniejszenie napięć, poprawa nastroju, lepszy sen, energia życiowa, chęć do działania, witalność.  Indywidualnie dobrane kompozycje olejków eterycznych pozwalają w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów i uzyskać maksymalne efekty. 

To masaż dla zabieganych i zestresowanych, idealny dla osób długo pracujących w jednej pozycji wymagającej skupienia i wzmożonej koncentracji. Idealny dla osób, które odczuwają zarówno przygnębienie jak i natłok uporczywych myśli. 

Relaksacja i redukcja stresu –  pomaga w zrelaksowaniu mięśni w okolicach głowy, szyi i ramion, co może przyczynić się do redukcji napięcia i stresu, poprawia samopoczucie i zwiększa poziomu energii.

Poprawa krążenia krwi – pomaga w poprawie krążenia krwi, co jest korzystne dla zdrowia skóry i włosów, stymuluje mieszki włosowe, co przyczynia się do zdrowszych i mocniejszych włosów.

Redukcja bólów głowy i migren – pomaga w zmniejszeniu napięcia mięśni, co często jest związane z bólami głowy i migrenami.

Poprawa koncentracji i relaksacja umysłu –  poprawia koncentracje i relaksuje umysłu, co może być szczególnie korzystne dla osób, które doświadczają stresu i presji.

Kontakt

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna

Numer konta

ING Bank Śląski SA 07 1050 1214 1000 0090 9590 6583

Adres

ul. Podleska 31/4
43-190 Mikołów

Umów się na zabieg

Social Media

Fb     Yt     In     Ig

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chciałbyś zapytać o wolne terminu? Zapraszamy do kontaktu.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.