Rezerwacja terminu

Drenaż Estetyczny Twarzy

Usprawnienie przepływu krwi i limfy, redukcja obrzęków i zastojów płynów tkankowych, modelowanie twarzy.

Szczegóły Oferty

Estetyczny drenaż limfatyczny to leczniczy i upiększający masaż twarzy. Odmładza i odpręża. Daje wyjątkowe efekty odmładzające i modelujące u osób z obrzękami i zaburzeniami krążenia w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Idealny dla osób, które korzystają z medycyny estetycznej lub tych, które doświadczyły niepożądanych efektów zabiegów estetycznych. Świetna profilaktyka urody dla osób młodych, sprawdza się także przy leczeniu obrzęków pourazowych i pooperacyjnych zwłaszcza po zabieg liftingu twarzy. 

Usprawnia krążenie płynów tkankowych, pomaga pozbyć się obrzęków, zastoin i złogów twarzy, szyi, dekoltu. Poprawione krążenie krwi i limfy, przyspiesza usuwanie toksyn oraz szkodliwych substancji powstałych w wyniku przemiany materii. Ma to bezpośredni wpływ na wzmacnianie układu immunologicznego, poprawę samopoczucia i redukcję stresu, zmniejszenie bóli głowy oraz uporczywych napięć w obrębie twarzo-czaszki.

Jest bardzo skuteczną procedurą stosowanym w kosmetyce pielęgnacyjnej, medycynie i dermatologii estetycznej w celu oczyszczenia i stymulacji skóry twarzy, dekoltu oraz górnej części klatki piersiowej. Wpływa bardzo korzystnie na wygląd i stan skóry oraz ogólny wygląd twarzy, sprawia, że twarz staje się wypoczęta, zrelaksowana, drobne zmarszczki wygładzone, sińce i „worki” pod oczami zmniejszone. 

Jest również podstawową techniką modelowania owalu twarzy, która daje natychmiastowe efekty upiększające. 

Masaż wykonywany jest najwyższej jakości kosmetykach naturalnych marki Lakshmi, co czyni go wyjątkowym. Dodatkowa pielęgnacja w postaci maseczki na zakończenie zabiegu jest atutem podnoszącym efektywność masażu. 

Kontakt

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna

Numer konta

ING Bank Śląski SA 07 1050 1214 1000 0090 9590 6583

Adres

ul. Podleska 31/4
43-190 Mikołów

Umów się na zabieg

Social Media

Fb     Yt     In     Ig

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chciałbyś zapytać o wolne terminu? Zapraszamy do kontaktu.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.