Rezerwacja terminu

FACE MODELING

Redukuje stres, rozluźnia napięcia mięśniowe twarzy, wzmacnia osłabione mięśnie i odmładza tkanki.

Cennik

350 zł
450 zł

Szczegóły Oferty

Firmowy face modeling to masaż modelujący, która silnie wzmacnia tkanki, odmładza, modeluje, upiększa i relaksuje. Opiera się na harmonijnej pracy z ciałem i twarzą. To 2 godzinna sesja terapeutyczna, podczas której doświadczysz doznań na wielu płaszczyznach. Obejmuje praca na powięziach (ciało), terapie wisceralną brzucha i masaż twarzy.

Przywraca młodość dając wrażenie zatrzymania przemijającego czasu, pionizuje sylwetkę, wysmuklają szyje i wzmacniają dekolt, poprawia owal twarzy, podnosi powieki, spłyca zmarszczki i zapewnia efekt liftingu.

Dzięki pracy na najwyższej jakości kosmetykach naturalnych marki Lakshmi masaż staje się niepowtarzalnym rytuałem, podczas którego wykorzystuję aromaterapię, masła, oleje, peelingi, błota, maski i ampułki – wszystko co jest potrzebne w indywidualnym podejściu do potrzeb Klienta. 

Technika pracy jest delikatna ale głęboka, w delikatny sposób wprowadza ciało w stan rozluźnienia mięśni, relaksacji i odprężenia po to, by głębiej dotrzeć do tkanek, poprawić ich krążenie, zregenerować, dotlenić i wzmocnić. Ten masaż jest formą terapii, która pomaga osiągnąć pozytywne zmiany w wielu aspektach życia oraz skutecznie pielęgnować nie tylko skórę ale również umysł i duszę . Silne działanie antystresowe jest elementem dodatkowym, który gwarantuje długotrwałe efekty.

Dotyku, masażu, wrażliwej pracy rąk ludzkich, zaangażowania w klienta, pasji i roztaczanej wokół Klienta energii, nie da się porównać do żadnej innej usługi kosmetycznej.

Kontakt

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna

Numer konta

ING Bank Śląski SA 07 1050 1214 1000 0090 9590 6583

Adres

ul. Podleska 31/4
43-190 Mikołów

Umów się na zabieg

Social Media

Fb     Yt     In     Ig

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chciałbyś zapytać o wolne terminu? Zapraszamy do kontaktu.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.