Rezerwacja terminu
Księżyc

Księżycowy Salon – Rozmowy o Nowiu i Pełni

Czas od PEŁNI do NOWIU (17 do 30 października) to czas, kiedy nasz organizm ma ochotę pozbywać się wszystkiego, co w nim zalega. To dobry czas na detoksykację, odchudzanie, masaże drenujące i poprawiające funkcjonowanie organizmu. Wszystkie diety oraz zabiegi wspomagające odchudzanie będą wtedy bardziej skuteczne i trwałe.

Pozbywamy się z organizmu nagromadzonych w nadmiarze substancji? Niestety oczyszczanie to również spadek formy, utrata energii i sił.

Przez 2 tygodnie trwają porządki w naszym organizmie, więc gdy dochodzi do NOWIU KSIĘŻYCA jesteśmy już bardzo słabe, zmęczone, wrażliwe. Zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Nów to taki niezwykły moment, łączący spadek formy, energii i słabości z rodzącą się siłą, energią i mocą działania. To moment, w którym po detoksie i oczyszczaniu, pomału zaczynają się budzić nasze siły witalne i zaczyna przybywać energii.

Zalecamy w dniach Nowiu: medytować, skupiać się na sobie, pozytywnie myśleć, planować.

Wskazane w dniach Nowiu: spożywanie żywności mało przetworzonej, o niskiej zawartości cukru, tak, by organizmowi łatwiej było to przyswoić. Delikatne masaże z wykorzystaniem aromaterapii, olejów podnoszących witalność i energię organizmu dopełnią nas energetycznie.

Emocje w Nowiu: niech Twoje postanowienia nabierają mocy. Koncentruj się każdego dnia na celach, które miały swój początek podczas nowiu. Czuj wewnętrznie, skupiaj się na własnych oczekiwaniach i postanowieniach. Każdego dnia zauważaj postęp?

PAŹDZIERNIKOWY NÓW
29 – 30 października (sobota, niedziela)

Gabinet będzie dla Państwa dyspozycji czynny dłużej: w sobotę 29 października od 11:00 do 17.00 oraz w niedzielę od 13:00 do 19:00.

  • Zapraszamy na ciekawe wydarzenie:
    Specjalna oferta na zakup olejku do ciała ENERGIA oraz WITALNOŚĆ – AnnANocon Oil Therapy – kup 100 ml olejku Energia lub Witalność w cenie 250,00 zł a otrzymasz zaproszenie na pobyt w saunie i regeneracyjny masaż pleców.
  • Indywidualne konsultacje i spotkania z naszą Panią Astrolog EWĄ KORNAFEL (www.astrolilith.eu) – konieczne zapisy

29 października (sobota, 18:30 – 22:00) – Wieczór Nowiu Księżyca

  • kameralny wieczór przy dobrej herbacie, zapachu ziół, świecach, dźwiękach, aniołach,
  • rozmowa z ekspertem: Ewa Kornafel, astrolog,
  • wykorzystaj Moc Nowiu – nauka poprawnego oddychania,
  • wspólna medytacja: wyciszenie, połączenie serca, duszy i wewnętrznej mądrości,
  • magiczny sekret sukcesu – ćwiczenia wizualizacyjne.

Prosimy o zabranie wygodnych, nie krępujących ruchów ubrań (najlepiej sportowych). Będziemy siedzieć i leżeć na kocach oraz poduszkach.

Koszt spotkania 160,00 zł. Ilość miejsc ograniczona (10 osób). Zapisz się i kup bilet w recepcji.

31 października (poniedziałek)

Idealny czas na rozpoczęcie regeneracji i wzmacnianie organizmu, przyswajamy wtedy lepiej i szybciej wszystkie aktywne składniki z maseczkę, olejów, kremów i pokarmów. Rozpocznij regenerację organizmu!