Rezerwacja terminu

LAKSHMI, BOGINI WŚRÓD KOSMETYKÓW NATURALNYCH cz.1

Orientalnie, inspirowane Ajurwedą, naturalne kosmetyki Lakshmi.

Pierwszy raz zobaczyłam je w Polsce w 2004 roku w Hotelu Papuga w Bielsku-Bialej. Byłam wtedy w 7 miesiącu mojej pierwszej i długo oczekiwanej ciąży. Podekscytowana marokańskim klimatem wspaniałego SPA, wyczulona na zapachy oraz wrażliwa na wszystko. Przyszła Matka Polka z wielkim brzuchem – potrzebowałam relaksu i wyciszenia. Zbliżała się przygoda o tajemniczo brzmiącej nazwie Macierzyństwo.

Skorzystałam z Rytuału na Twarz oraz cudownego masażu relaksującego. Zakochałam się w Lakshmi. Zapachy ziół, kwiatów i ciepłych olejów zadziałały na mnie w szczególny sposób. Ten romantyczny weekend na zawsze zostanie w mojej pamięci. Byłam wtedy na samym początku mojej drogi w branży beauty. Stałam przed gablotą wypełnioną kosmetykami Lakshmi, patrzyłam i, patrzyłam … Myślałam sobie: „jak ja bardzo chciałabym mieć możliwość korzystać z tych kosmetyków na co dzień, a nie tylko od czasu do czasu w eleganckim SPA…” Praca z tak wyjątkowymi kosmetykami czy prowadzenie własnego salonu były nierealne, nawet myślenie o tym wydawało się dużym nadużyciem i brakiem pokory. Moje myśli zawstydzały mnie samą. Nie mogę się oprzeć i muszę zacytować w tym miejscu „Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć” Paulo Coelho, Alchemik.

Czas biegnie szybko… Mija 16 lat, jest rok 2020.

Mam dwójkę wyjątkowych dzieci, kochanego męża. Na mojej drodze w świecie zdrowia i urody przewijały się inspirujące osoby, które uczyły i pomagały. Nie zawsze było łatwo. Moja fantazja i praca oraz bezgraniczne zaangażowanie poparte cierpliwością, pasją i wiarą doprowadziły mnie do stworzenia fantastycznego gabinetu kosmetyki pozytywnej, gdzie kobiety odzyskują wiarę w siebie, dobry wygląd i pozytywne emocje.

I tak oto Wszechświat przygotował mnie do tego, abym zajęła się promocja marki Lakshmi w Polsce. Zostałam wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Laksmi w Polsce. Dystrybutorka brzmi jakoś dziwnie…hmmm, choć uwielbiam żeńskie odmiany rzeczowników, pozostanę przy wersji ogólnie przyjętej. Mój salon został Centrum Szkoleniowym i Dystrybucyjnym a ja samą orędowniczką naturalnej kosmetologii estetycznej.

Dziś moją misją jest propagować filozofię marki Lakshmi, rozpowszechniać cudowne kosmetyki, uczyć Klientów nowej jakości i odmiennego podejścia do urody. Wśród profesjonalistów szukam pasjonatów, amatorów kosmetyków naturalnych oraz ludzi, którzy pragną swoją pracą zmieniać świat i czynić dobro. Pomagać kobietom odnajdywać piękno ukryte w ich wnętrzu.

Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku koncepcją prowadzonej działalności oraz ofertą zabiegową – odezwij się.

Jeśli interesuje Cię wysoka jakość usług i absolutnie fantastyczne kosmetyki zachęcam Cię do kontaktu – odezwij się.

Chętnie z Tobą porozmawiam i pokażę Ci jak stworzyć świetnie działający gabinet kosmetyki holistycznej.

Pozdrawiam serdecznie.
Anna Nocoń

https://lakshmi.com.pl/

https://www.annanocon.pl/sklep/lakshmi-kosmetyki-pielegnacyjne/