Rezerwacja terminu
kolor2

KOSMETYKI LAKSHMI MAJĄ ENERGIĘ

Zaczynamy nowy 2022 rok z nową energią!

Ostatnie dwa lata pokazały  jak zmieniają się priorytety w życiu ludzi. Moją szczególną uwagę zwróciła siła i moc ENERGII.

ENERGIA DO ŻYCIA

Po pierwsze, potrzebujemy dużo energii, aby żyć. Żyć dobrze czyli bezpiecznie, zdrowo, radośnie, energicznie, łatwo (a raczej łatwiej) i przyjemnie. Potrzebujemy pozytywnej energii, aby radzić sobie z wyzwaniami, przeciwnościami, stresami i całym tym globalnym zamieszaniem, które dzieje się na wokół nas. Potrzebujemy energii, by wspierać innych, dawać nadzieję i siłę.

ENERGIA WOKÓŁ NAS

Po drugie, energię możemy pozyskiwać w wielu różnych miejscach.

  • w zdrowym stylu życia (nawyki, zwyczaje, poglądy)
  • w jedzeniu (jakość, ilość oraz sposób przygotowania)
  • w śnie (zegar biologiczny)
  • w dbaniu o ciało (ruch, sport, pielęgnacja, unikanie używek)
  • w trosce o umysł (redukcja stresu, rozwój wewnętrzny)
  • w środowisku (przyroda, natura, światło, rośliny, zwierzęta)
  • w otoczeniu (dobór miejsc w których bywamy, przedmiotów, którymi się otaczamy, dobór znajomych, pracy zawodowa)
  • w nas samych (wewnętrzna ocena, motywacja, cel, sposób reakcji na świat)

Podnosimy pozytywne wibracje! Aby podnieść poziom tych właśnie pozytywnych wibracji, Lakshmi ma kilka ciekawych propozycji. Najbardziej widoczną i szybko zauważalną jest zmiana kolorystyki opakowań oraz sposobu wykorzystania papierowych opakowań.

DLACZEGO KOLOR MA ZNACZENIE?

Ludzkie oko widzi kolor w zakresie długości fal od około 400 nanometrów (fiolet) do 700 nanometrów (czerwony). Każdy z siedmiu kolorów odpowiada określonemu zakresowi długości fali.

Kolory oddziałują na nas na różnych poziomach np.:

  • Symbolicznym (związane jest z naszym światopoglądem i kulturą, w której żyjemy)
  • Fizjologicznym (oddziaływanie na określone strefy mózgu, związane z odczuciami)

Badania przeprowadzone przez Institute for Color Research dowodzą, że ludzie przy pierwszym spotkaniu potrzebują zaledwie 90 sekund, żeby podświadomie ocenić daną osobę, produkt, czy też miejsce. Mózg jest w stanie tak szybko wskazać, jaki wpływ (pozytywny – negatywny) ma dana rzecz na emocje i skojarzenia człowieka.  Z tych samych badań wynika, że znaczący wpływ (od 62% do 90%) na pierwszą ocenę ma kolor.

JAK WYKORZYSTAĆ OPAKOWANIE?

Wewnątrz każdego opakowania znajdziesz coś ciekawego: np.: mandalę, obrazek, cytat, mądrość życiową, wskazówki kosmetyczne. Możesz je wyciąć, pokolorować, wykorzystać jako zakłądkę do książki lub stworzyć mapę marzeń. Wszystkie użyte do produkcji opakowań materiały pochodzą z rynku wtórnego.

https://www.youtube.com/watch?v=pjiV-Od68OA

Kosmetyki Lakshmi #madewithjoy są naturalne, bezpieczne, bogate w składzie i skuteczne. Poprawiają wygląd zewnętrzny poprzez bezpośrednie działanie na skórę oraz zapewniają widoczne zmiany w zachowaniu i samopoczuciu. Nie tylko dzięki aktywnym składnikom naturalnym i szeroko rozumianej aromaterapii obecnej w każdym produkcie, ale również dzięki KOLOROWYM OPAKOWANIOM, które pragniesz mieć. Miłość od pierwszego spojrzenia.