Rezerwacja terminu

Masaż Kobido

Lifting i modelowanie owalu twarzy, wzmacnianie tkanek, stymulowanie metabolizmu komórkowego, wygładzenie zmarszczek.

Szczegóły Oferty

Masaż Kobido to modny i znany jest jako “niechirurgiczny lifting twarzy” masaż. Zastosowane techniki pomagają w zmniejszaniu napięć mięśniowych okolicy twarzy, szyi i dekoltu. Widoczne jest wygładzanie zmarszczek mimicznych oraz przeciwdziałanie powstawania głębokich bruzd, modelowani owalu oraz konturów twarzy, ogólna korekta i pionizacja postawy, łagodniejszy wyraz twarzy to zalety tego masażu. 

Ponadto stymulowaniu metabolizm komórkowego – detoksykacja i usuwanie toksyn oraz zrogowaciałych komórki skóry, dotlenienie i odżywienie tkanek – odzyskanie naturalnego blasku i promiennego wyglądu, spowalnianie procesów starzenia się skóry, zwiększenie produkcji kolagen i elastynę. 

Masaż Kobido jest zaawansowaną formą liftingu twarzy ukierunkowaną na modelowanie owalu i wzmacnianie tkanek. Sam masaż wywodzi się z tradycyjnych japońskich technik manipulacji tkanek. Technika pracy jest intensywna i głęboka ale bezbolesna – na wstępnie zrelaksowanych tkankach wykonuje się szczególne, charakterystyczne dla tego masażu, szybkie, stymulujące połączone z równoważącymi ruchy palców. Praca na punktach akupresurowych czyli pobudzanie aktywnych energetycznie miejsc sprzyja silnej poprawie mikrokrążenia komórkowego oraz krążenia energii życiowej Qi w całym organizmie.

Wyższy poziom pracy z tkankami na poziomie Master pozwala na osiąganie rewelacyjnych efektów w sposób harmonijny i bezbolesny. Równowaga ciała i ducha, poszanowanie delikatnych struktur tkanek oraz świadomość procesów biomechanicznych w tkankach to droga do tworzenia pięknego artystycznego doznania, a subtelny taniec rąk doprowadza do zaskakujących elektów odmładzających. 

Masaż wykonywany jest najwyższej jakości kosmetykach naturalnych marki Lakshmi, co czyni go wyjątkowym. Dodatkowa pielęgnacja w postaci maseczki na zakończenie zabiegu jest atutem podnoszącym efektywność masażu.

Kontakt

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna

Numer konta

ING Bank Śląski SA 07 1050 1214 1000 0090 9590 6583

Adres

ul. Podleska 31/4
43-190 Mikołów

Umów się na zabieg

Social Media

Fb     Yt     In     Ig

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chciałbyś zapytać o wolne terminu? Zapraszamy do kontaktu.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.