Rezerwacja terminu
MODELOWANIE I LIFTING - FACE SHAPING

MODELOWANIE I LIFTING - FACE SHAPING

Odmładzanie, modelowanie, konturowanie i nadawanie formy tkankom twarzy to tzw. face shaping. To kompletna, holistyczna, skuteczna i długotrwała w działaniu sesja odmładzająca. 

Szczegóły Oferty

Odmładzanie, modelowanie, konturowanie i nadawanie formy tkankom twarzy to tzw. face shaping. To kompletna, holistyczna, skuteczna i długotrwała w działaniu sesja odmładzająca. Odzyskasz zdrowy, promienny i młody wygląd twarzy, poprawisz swoje samopoczucie, poczujesz energię i chęć do działania. Zredukujesz napięcia i stres w całym ciele!

Face Shaping to połącznie najbardziej zaawansowanych manualnych technik pracy, które pionizują postawę ciała, wysmuklają i ujędrniają szyje, pomagają wzmocnić i wyprofilować owal twarzy (podwójny podbródek, opadające policzki oraz powieki).   

To wieloetapowy proces odmładzania i rewitalizacji podczas którego pracujemy z przednią i tylną częścią ciała (rozluźnianie anatomicznych taśm powięziowych), szczegółowo opracowujemy napięcia w górnej części ciała (dekolt, barki, szyja). Klient aktywnie bierze udział w sesji i ćwiczy podczas spotkania. Po przygotowaniu ciała pracujemy z tkankami głowy i twarzy. To holistyczne i kompleksowa terapia odmładzająca, która zawiera również elementy pracy wewnątrz jamy ustnej.

Ponadto, po każdym spotkaniu otrzymasz zestaw ćwiczeń obejmujących jogę twarzy, która regularnie wykonywana pozwala na wzmocnienie i zachowanie osiągniętych celów. Kładziemy duży nacisk na naukę samodzielnej pracy Klienta w domowym zaciszu jako kontynuacja rozpoczętych procesów anti aging. Wszystko po to, by wydobyć i zachować odpowiedni kształt.

Kontakt

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna

Numer konta

ING Bank Śląski SA 07 1050 1214 1000 0090 9590 6583

Adres

ul. Podleska 31/4
43-190 Mikołów

Umów się na zabieg

Social Media

Fb     Yt     In     Ig

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chciałbyś zapytać o wolne terminu? Zapraszamy do kontaktu.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.