Rezerwacja terminu
Spotkanie w gabinecie

„Przygotuj biust na spotkanie lata” – krótka relacja

Dopiero ochłonęliśmy po piątkowym wieczorze spędzonym w bardzo miłym towarzystwie 🙂 Czas na krótką relację (także foto)!

Na sam początek personel ANNA NOCON health & beauty chce bardzo podziękować wszystkim Paniom za obecność na spotkaniu. Dziękujemy za bardzo miłą atmosferę, za brak krępacji w rozmowach o własnych (i nie tylko) biustach i za czynny udział w dyskusji. 

Spotkałyśmy się piątkowego popołudnia. Każda z przybyłych Pań mogła liczyć na mały poczęstunek do przygotowanych napojów. Zaczęło się od krótkiego wprowadzenia i opowiadania o szlachetnych, w 100% naturalnych olejach Alqvimia. Rozmawiałyśmy o ich działaniu, czyli o tym, jak można ujędrnić swój biust systematycznie wcierając oleje. Niektóre Panie miały przyjemność opowiedzieć o efektach, które już udało im się uzyskać.

Następnie słuchałyśmy mini wykładu Moniki Niemiec, fachowej brafitterki z salonu MiG w Katowicach. Opowiadała o tym, jak ważne jest prawidłowe dobranie biustonosza, co może się stać, jeśli będziemy nosić nieswój rozmiar. Prezentowała nam także kilka biustonoszy i przeprowadziła mini-quiz dotyczący rozmiaru. Wydawać by się mogło, że pierwszy z biustonoszy, który zaprezentowała będzie w rozmiarze 75B. Nic bardziej mylnego, był to biustonosz 65E! Później pośmiałyśmy się z nazw miseczek ?HaHa?. Brafitterka pokazała nam również, jak powinno zakładać się biustonosz, by nic nie wystawało, nie ugniatało i nie ?wylewało się?. W trakcie wykładu rozwiązała również raz na zawsze sprawę spania w bieliźnie, czyli? jak najbardziej ? NALEŻY! Oczywiście najlepiej w biustonoszu bez fiszbin lub w obcisłym topie 🙂 Zagwarantowała też widoczne efekty po systematycznym ubieraniu ich.

Po warsztatach przyszedł czas na indywidualne dobieranie fasonów i rozmiarów. Reszta w tym czasie dyskutowała o przeróżnych sprawach, w tym o winach i piciu wina. Ten temat spodobał się wszystkim Paniom, więc rozważamy kolejne spotkanie dotyczące właśnie tej tematyki. Śledźcie uważnie naszą stronę na Facebooku, bo jeśli spotkanie dojdzie do skutku, to tam właśnie podamy wszystkie informacje.

Po mierzeniu przyszedł czas na to, na czym znamy się najlepiej, czyli MASAŻE! Dzięki uprzejmości jednej z Pań zaprezentowaliśmy jeden z masaży biustu, który może zdziałać cuda, bez użycia skalpela! Anna Nocoń przeprowadziła również kurs automasażu, bardzo ważnego i znaczącego dla codziennej pielęgnacji. Wytłumaczyła, w jaki sposób pierś się ujędrnia i unosi.

Wszystkie bawiłyśmy się świetnie i jeszcze raz dziękujemy za udział w naszej akcji ?Przygotuj biust na spotkanie lata?. Mamy nadzieję, że to, czego się u nas nauczyłyście, rzeczywiście przygotuje Wasze piersi na wakacyjny sezon i nie tylko!

Galeria zdjęć dostępna na naszym profilu na Faceboku: „Przygotuj biust na spotkanie lata” (fotorelacja). Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!