Rezerwacja terminu
Prezent urodzinowy

Zapraszamy do świętowania! 2 Urodziny Salonu 10 – 11.12.2015

To już dwa lata salonu ANNA NOCON health & beauty przy Poleskiej 6! Z tej okazji będzie nam niezmiernie miło, spędzić i uczcić ten czas razem z Wami.

Zapraszamy Was na nasze Urodziny. To dzięki Wam możemy świętować, dlatego chcielibyśmy Wam podziękować za wspólnie spędzony czas i ugościć najlepiej jak umiemy podczas dwóch  urodzinowych dni: 10 i 11 grudnia. Serdecznie zapraszamy Stałych i Nowych Klientów.

Przez cały dzień zapraszamy na pyszną, pachnącą kawę i herbatę. Zachęcamy również do degustacji win pełnych aromatów z różnych stron świata oraz, tradycyjnego już, własnoręcznie wykonanego tortu. Gwarantujemy świetną atmosferę, zapraszamy do dyskusji i dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniami. Chętnie odpowiemy na nurtujące Was pytania i rozwiążemy Wasze problemy najlepiej jak umiemy. Urodziny salonu ANNA NOCON health & beauty to wydarzenie, które łączy kobiety, buduje nowe przyjaźnie i pozwala dopieścić ciało i umysł. Dodatkowo, każdy, kto przyjdzie pierwszy raz lub przyprowadzi na nasze spotkanie nową osobę – otrzyma miły upominek!

Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was w tym roku?

Czwartek, 10 grudnia

16:00 – 18:00 – Makijaż permanentny bez tajemnic, warsztaty z lingerystką Long Time Liner Barbarą Stępień. Jej makijaże znajdują uznanie u najbardziej wymagających – wyróżniają się wyjątkowym wyczuciem estetyki i piękna oraz precyzją ich wykonania, przy wykorzystaniu różnorodnych, indywidualnie dobieranych technik. Perfekcyjny makijaż każdego dnia przez wiele, wiele miesięcy – teraz to możliwe. Zapraszamy na konsultacje i wykonanie próbnego makijażu, który pomoże Wam podjąć decyzję.

18:00 – 20:00 – Furelle (furelle.com) – bardzo kobieca moda – spotkanie z projektantką mody Izą Święs i stylistką Katarzyną Zatwarnicką. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową kolekcją płaszczy i linii casual Furelle, która stawia na indywidualizm i kobiecość. Styl, szyk, klasa, a do tego najnowsze modowe trendy, fasony i kolory idealnie dopasowane przez naszą stylistkę ColorSens.

Piątek, 11 grudnia

12:00 – 18:00 – Konsultacje kosmetyczne, pokazy zabiegów i masaży – chcemy się dzielić z Wami tym, co potrafimy najlepiej. Zapraszamy na rozmowę przy aromatycznej kawie, poznamy Twój problem i indywidualnie dobierzemy zabiegi i masaże, które spełnią Twoje oczekiwania. Pomożemy także w wyborze idealnego kosmetyku, dzięki któremu codzienna, domowa pielęgnacja stanie się magiczną chwilą i da Ci poczucie prawdziwego piękna, kobiecości i luksusu.

18:00 – 21:00 – Krąg Kobiet (latajacekregi.pl) spotkanie z Gabrielą Luboń – Latający Krąg na Śląsku – spotkanie w kobiecym gronie, którego mottem będzie „zarabiam robiąc to, co kocham”. Spotkamy się i porozmawiamy o spełnieniu zawodowym z Gabrielą Luboń, która razem z Kasią Kruszenko, gromadzi społeczność kobiet łącząc przedsiębiorczość z wywieraniem pozytywnego wpływu na otoczenie. Kręgi wymyśliła Agata Dutkowska założycielka Shakti Latającej Szkoły dla Kobiet. Głównym celem naszego Kręgu będzie wzajemna wymiana doświadczeń, historii i inspiracji, a także wsparcie i uczenie się od siebie nawzajem. Dodatkowo każda chętna kręgu będzie mogła przedstawić się, opowiedzieć innym czym się zajmuje, ogłosić czego potrzebuje, kogo poszukuje lub co ma do zaoferowania.

Ilość miejsc ograniczona!

Bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia na Urodziny telefonicznie (+48 695 88 88 95) lub mailowo (gabinet@annanocon.pl).

Dołączajcie do wydarzenia i śledźcie aktualności, by być na bieżąco!