Rezerwacja terminu
QUID

LAKSHMI – BOGINI WŚRÓD KOSMETYKÓW NATURALNYCH cz.3

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE JEST BEZCENNE

Zatem trochę konkretów. Kosmetyki Lakshmi istnieją na rynku od ponad 30 lat. To marka, która czerpie z mądrości i wiedzy Ajurwedy. Dystrybucja i praca z tymi produktami wymaga zaangażowanych ludzi, wiedzy, pasji, miłości, otwartego umysłu i serca oraz zaplecze szkoleniowego. Może właśnie brak, któregoś z wymienionych składników spowodował, że marka nie rozwinęła skrzydeł w naszym kraju?

Praca z Lakshmi jest cudowna, ale wymagająca. Daje wspaniałe efekty kosmetyczne i terapeutyczne. Satysfakcja z pracy daje poczucie spełnienia i radość pod każdym względem. W naszym salonie firmowym w Katowicach  https://www.annanocon.pl/ pracujemy na Lakshmi od 2018 roku. Klientki zaczęły się rozkochiwać w tej marce. Zwolniły, spojrzały na siebie inaczej.

Wiemy prawie wszystko o tych kosmetykach. Ajurweda jest natomiast wleką otwartą księgą, którą czytamy każdego dnia. To właśnie idealna droga do zdrowia i urody. To styl życia i sposób na piękne ciało oraz umysł. To piękny umysł jest źródłem twoich błyszczących oczu i zdrowej cery, ale to temat na kolejne kilka wpisów. Będzie mi bardzo milo, jeśli zostaniesz ze mną, a ziarenko Lakshmi zacznie w Tobie pomału kiełkować.

30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY KOSMETYCZNEJ – JAK POWSTAŁA MARKA LAKSHMI

W 1980 roku Franko i Linda Canteri uczestniczyli w jednym z pierwszych kursów ajurwedy, które odbyły się w New Delhi. Poznali głęboką wartość ajurwedy i nowego sposobu widzenia życia na ziemi i ludzi. To była głęboka wizja, która pozwoliła im zrozumieć związek między człowiekiem a porami roku, wpływ pożywienia na zdrowie, wpływ roślin, ziół, emocji, miłości i myśli na ludzką fizjologię. Ich umysły i serca otworzyły się na nieoczekiwaną i fascynującą nową jakość życia.

Narodził się pomysł wytwarzania produktów kosmetycznych z ekstraktami z roślin, ziół i kwiatów, które miały równoważyć i harmonizować doshe Vata, Pitta i Kapha. Powstała linia produktów kosmetycznych, która z roku na rok zaspokajała wszystkie potrzeby profesjonalnej estetyki dzięki bardzo szerokiej gamie produktów. Rozpoczęły się poszukiwania, aby zrealizować marzenie uważane przez wszystkich za niemożliwe: produkować kosmetyki całkowicie naturalne. Determinacja dążenia do celu doprowadziły do stworzenia własnego laboratorium kosmetycznego w Toskanii.

Obecnie jest to jedno z największych laboratoriów produktów naturalnych w Europie, które produkuje ponad 2 miliony sztuk rocznie. Prawie wszystkie produkty Lakshmi są całkowicie naturalne i posiadają certyfikat eko-organiczny AIAB, włoskie stowarzyszenie certyfikujące produkty naturalne. Dzięki Lakshmi realizowane jest marzenie o etycznej estetyce, której najgłębszym i najważniejszym celem jest codzienne przekładanie nierozerwalnego połączenia „piękna i dobrego samopoczucia” na rzeczywistość. W rezultacie powstała niezwykła linia kosmetyków „Made with Joy”, stworzonych z radością, miłością i szacunkiem

https://lakshmi.com.pl/

PROJEKTY SPOŁECZNE LAKSHMI TO DLA MNIE WIELKA SPRAWA

Mnie osobiście to ujmuje i jest dla mnie super ważne! Każdego dnia wybieramy świat, w którym chcemy żyć. Ja, Ty i my wszyscy. Nasze gesty, słowa i proste działania kształtują nasze otoczenie, wpływają na zbiorową świadomość. Lakshmi pod tym względem, jako frima, jest wyjątkowa. Zawsze działała zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju środowiska społecznego i gospodarczego. Aktualnie prowadzone są trzy nowe projekty wspierane i promowane przez firmę.

1. BIOFARM. Projekt „Kosz cytryn”
Lakshmi jest zaangażowana we wspieranie projektu Biofarm – zostały zakupione gaje cytrynowe i wspiera się pełnych pasji i niestrudzonych ekologicznych rolników, którzy z miłością uprawiają cytryny. Otrzymasz koszyk ekologicznych cytryn zebranych dla Ciebie!

2. Treedom. Projekt „Lakshmi Forest”
Ten projekt pomaga zalesiać planetę drzewami! Został zakupiony olbrzymi teren pod zalesianie nowymi drzewami i jedno z tych drzew może być Twoje!

3. QUID. Pareo #unique&conscious
Ekskluzywna i świadoma moda projektu „Quid”. Lakshmi dołączyła do tego projektu, aby promować etyczne i świadome piękno wyrażane nie tylko poprzez kosmetyki, ale także w tym, co nosimy. Quida zaprojektował piękne letnie sarongi na zlecenie Lakshmi

Postaram się napisać o tych projektach więcej niebawem Może i my jako Polska dołączymy do globalnej społeczności Laksmi?

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku koncepcją prowadzonej działalności oraz ofertą zabiegową, wysoką jakością usług i absolutnie fantastycznymi kosmetykami zachęcam Cię do kontaktu. Chętnie z Tobą porozmawiam i pokażę Ci jak stworzyć świetnie działający gabinet kosmetyki holistycznej.

Pozdrawiam serdecznie.
Anna Nocoń.