Rezerwacja terminu
Masaż Lomi Lomi Nui, czyli równowaga pomiędzy ciałem, duchem i umysłem

Masaż Lomi Lomi Nui, czyli równowaga pomiędzy ciałem, duchem i umysłem

Emocje, których doświadczamy na co dzień w naszym życiu, nie są bez znaczenia – pozostawiają bowiem po sobie ślad zarówno w naszej psychice, jak i ciele, które pod ich wpływem staje się sztywne oraz spięte. Idealnym sposobem na relaks, rozluźnienie i wyciszenie emocji jest nowość w naszym gabinecie: tradycyjny hawajski masaż rytualny Lomi Lomi Nui, który wykonujemy w formie jak najbliższej oryginałowi. Hawajczycy wierzą, że uzdrowienie wypływa z wnętrza, dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz intensywnej regeneracji, masaż ten zapewni Ci upragnione ukojenie oraz rozluźnienie.

Tradycyjna metoda, która przynosi efekty także dziś

W dzisiejszych czasach jesteśmy szczególnie narażeni na silne odczuwanie stresu, złości oraz gniewu. Chęć stworzenia idealnego związku, presja nieustannego rozwoju, pragnienie odnalezienia wymarzonej pracy – niepowodzenia w tym zakresie często wywołują w nas frustrację i wewnętrzną blokadę. Tym, czego naprawdę potrzebujemy, jest jednak chwila wytchnienia i wyciszenia swoich myśli oraz emocji. Idealną okazją do tego jest masaż Lomi Lomi Nui, który pozwala zaznać błogiego relaksu, odprężenia, rozluźnienia oraz regeneracji.

Masaż Lomi Lomi Nui

Holistyczne działanie

Kiedyś masaż ten bywał kilkudniowym rytuałem i był wykonywany przez szamańskiego mistrza i uzdrowiciela, czyli Kahuna. Hawajczycy dbali w ten sposób o swoich wodzów, pomagając im zachować odpowiednią kondycję i spokój wewnętrzny. Dziś Lomi Lomi Nui jest metodą wykorzystywaną w gabinetach na całym świecie – tym, co wciąż nie uległo zmianie, są natomiast jego główne założenia.

Ta technika masażu ma na celu uzdrowić nasze ciało i usprawnić pracę całego organizmu. Poprzez odpowiednio poprowadzony dotyk, obniża poziom napięcia mięśni, eliminuje wszelkie blokady i napięcia. Warto podkreślić, że masaż Lomi Lomi Nui wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale także i psychikę. Pozwala uwolnić i zdystansować się od spraw życia codziennego, problemów, które nas trapią i zaakceptować zastaną rzeczywistość. Efekty, jakie można dostrzec tuż po sesji masażu Lomi Lomu Nui to również zwiększona ruchomość stawów, przyspieszona przemiana materii oraz lepsze krążenie krwi.

Zapraszamy na masaż Lomi Lomi Nui, wykonywany przez naszą specjalistkę od masaży, panią Katarzynę w formie jak najbardziej zbliżonej do oryginału. Poczuj wyjątkową atmosferę miłości, bezpieczeństwa oraz akceptacji, która sprzyja wewnętrznej odnowie i regeneracji. Lomi Lomi Nui tworzy harmonię między ciałem, duchem oraz umysłem, która sprawi, że odetchniesz od codziennych spraw i znowu poczujesz swoją naturalną lekkość.